Maailmameistrid legendaarse tõusu otsas teistele sõnaõigust ei jätnud

Legendaarse Belgia tõusu Mur de Huy otsas lõppenud La Fleche Wallonne’i (UCI WorldTour) ühepäevasõidu võitsid maailmameistrid Julian Alaphilippe (Deceuninck – Quick Step) ja Anna van der Breggen (SD Worx).

Van der Breggen võidutses seejuures seitsmendat aastat järjest, alistades seekord poolatari Katarzyna Niewiadoma (Canyon SRAM Racing) kahe ja itaallanna Elisa Longo Borghini (Trek-Segafredo Women) kuue sekundiga. Ainsa eestlannana startinud Mae Lang (Andy Schleck – CP NVST – Immo Losch), kes taastus hiljuti külmetushaigusest, ületas 130,2-kilomeetrisel võistlusel ajalimiidi ning tulemust kirja ei saanud.

Alaphilippe möödus napilt enne finišijoont Primož Roglicist (Team Jumbo-Visma) ning teenis aastase vaheaja järel taas võidu. Prantslane on Mur de Huy otsas parim olnud ka 2018. ja 2019. aastal. Kolmanda koha pälvis Alejandro Valverde (Movistar Team), kaotades võitjale kuue sekundiga. Ühtki eestlast stardis ei olnud.

Allikas: sport.err.ee

Foto: https://www.facebook.com/photo/?fbid=230387602217470&set=pcb.230388295550734

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X