Maailma raskeima ultravõistluse võitnud sakslanna sõitis ööpäeva jooksul üle 500 kilomeetri

hull

Maailma raskeimaks ultravõistluseks peetud Transcontinental Race’i võitja Fiona Kolbinger sõitis ühe päeva jooksul 559,5 kilomeetrit. 24-aastane naisterahvas sõi seejuures peamiselt banaane, Haribo kummikomme ja Snickersit.

Kolbingerist sai mullu esimene naisterahvas, kes on Transcontinental Race’i võitnud. Küsimusele, miks üks 24-aastane meditsiiniõpingud lõpetanud ultrasportlane sellise katsumuse ette võttis, vastas Kolbinger, et tegemist on tema selleaastase väljakutsega, kus ta tahab läbi sõita kõigi Saksamaa 16 maakonna kõrgeimad tipud.

559,5 kilomeetri läbimiseks kulus sakslannal 21 tundi, 48 minutit ja 48 sekundit. “See on siiani minu kõige pikem treening,” rääkis Kolbinger. “Vahepeal meenutas see mulle Transcontinental Race’i. Selle katsumuse ajal jõin ma vett ja 1,5 liitrit mahla ning sõin kaks banaani, 400 grammi kummikomme, 12 Snickersit, 200 grammi pähkleid ja rosinaid. Lisaks tegin 400. kilomeetril lisapeatuse McDonaldsis, et süüa friikartuleid ja juua Coca-Colat.

Kolbinger tunnistas, et tegi halva rajaplaneeringu, kuna jäi teel olles vihma kätte. “Õnneks tuli päike hiljem välja ja kuivatas kõik peale rattakingade ära,” lisas ultrasportlane.

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X