Lutšenko teenis Itaalias üllatuslikult võidu, Taaramäe 19.

Itaalias toimunud ühepäevasõidul Coppa Agostoni (UCI 1.1) teenis üllatuslikult esikoha Aleksei Lutšenko (Astana-Premier Tech), alistades finišiheitluses Matteo Trentini (UAE Team Emirates). Rein Taaramäe (Intermarche – Wanty – Gobert Materiaux) sai 19. koha.

Trentin tegi otsustava lükke 11 kilomeetrit enne finišit, millele suutis vastata vaid Lutšenko. Viis kilomeetrit enne lõpujoont oli duo edu jälitajate ees kasvanud 20 sekundile. Peagrupis tegid tööd Alpecin-Fenixi ja Eolo-Kometa meeskonnad, kuid jooksikud jäid kätte saamata. Lutšenko alustas oma sprinti 150 meetrit enne lõpujoont ning pälvis tänavu teise võidu. Kolmanda koha sai Trentini meeskonnakaaslane Alessandro Covi (+0.12).

Taaramäe kaotas võitjale 21 sekundiga ning pälvis 19. koha. Järgmise stardi teeb eestlane 17. oktoobril Prantsusmaal toimuval temposõidul Chrono des Nations.