Lõputõusul liidritega sammu pidanud Taaramäe sai 8. koha, võitis maailmameister

Rein Taaramäe (Team Total Direct Energie) on tegemas Prantsusmaal häid sõite. Neljapäeval alanud velotuuril La Route d’Occitanie – La Depeche du Midi saavutas eestlane 8. koha.

175,5-kilomeetrise mäefinišiga avaetapi võitis kahekuulise võistluspausi järel starti asunud maailmameister Alejandro Valverde ajaga 4:44.01. Teise koha sai sama ajaga Eddie Dunbari (Team Ineos) ning kahe sekundiga jäi maja Elie Gesberti (Team Arkea Samsic). Taaramäe kaotas finišis võitjale kümne sekundiga ning sai 8. koha.

Neli päeva kestev velotuur lõpeb pühapäeval. Reedel sõidavad ratturid 187,7 kilomeetrit.