Loore Lemloch võidutses Läti olümpiakrossi karikasarja avaetapil Siguldas

Nädalavahetusel alustati Siguldas Läti olümpiakrossi karikasarjaga, mille avaetapil pälvis N16 klassis esimese koha Loore Lemloch. Stardis oli veel Marii-Isabel Allikberg, kes sai eliitnaiste konkurentsis kuuenda tulemuse.

Võistlus toimus neljakilomeetrisel ringil, mille jooksul kogunes 150 tõusumeetrit. Trassile jäi kaks korralikku tõusu ja üks tehniline laskumine. Traditsioonilisi hüppeid ega kiviaedu seekord rajal ei olnud.

Lemloch võidutses oma vanuseklassis ajaga 40.54, edestades Amanda Reilija Zarinat ühe minuti ja 30 sekundiga ning Samanta Celitanet (N14) kahe minuti ja 56 sekundiga.

Eliitnaiste seas lõpetasid kolme parema hulgas Greta Karasiovaite (1:11.41), Evelina Ermane-Marcenko (+0.24) ja Katrina Jaunslaviete-Kipure (+2.41). Allikberg kaotas võitjale ühe ringiga.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X