Lõiv võidutses Hispaanias, Sirvel samuti pjedestaalil

Janika Lõiv

Hispaanias Bilbaos peetud Green Series XCO võistlusel (UCI C2) pälvis võidu Janika Lõiv ja kolmanda koha Merili Sirvel.

Lõivu võiduajaks mõõdeti 1:24.36. Teise koha teenis prantslanna Olivia Onesti (1:27.36) ja kolmanda koha Sirvel (1:28.23).

„Bilbao sõidul olen oma karjääri jooksul esimest korda ning läksin sinna korraliku treeningnädala pealt,“ ütles Lõiv. „Teadsin, et värskust pole loota ning pigem tuleb teha kindlapeale sõit ja nautida. Kuna Bilbao piirkonnas sajab rohkem vihma, siis oli rada kohati üsna libe ja pinnas meenutas natuke Eesti pinnast – palju juurikaid ja poriseid kurve. Õnneks võistluspäeval vihma ei sadanud ja rajal oli ainult kaks väga porist jooksuka kohta. Kõik sujus ning tegin oma sõitu. Hea meel oli sellistes tingimustes harjutada ja võit koju tuua.“

Eliitmeeste võistlusel pälvisid kolmikvõidu hispaanlased Francesc Barber Arguimbau (1:26.39), Jose Miguel Ramirez de Arellano Pascual (1:27.49) ja Unal Mateos Garrido (1:28.40).

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X