Lõiv teenis MK-sarja etapil Lenzerheides lühirajasõidus 24. koha

Šveitsis Lenzerheides jätkunud maastikuratturite maailma karika sarja teisel etapil teenis Eesti valitsev meister Janika Lõiv (KMC MTB Racing Team) lühirajasõidus 24. koha.

Lõiv kaotas võitjale, rootslanna Jenny Rissvedsile (Team 31 Ibis Cycles Continental; 20.34) ühe minuti ja 12 sekundiga. Kolme parema hulka mahtusid veel kodupubliku rõõmuks Alessandra Keller (Thömus Maxon; +0.02) ja prantslanna Pauline Ferrand Prevot (Ineos Grenadiers; +0.02).

„Raske oli,“ tõdes Lõiv võistluse järel. „Lasin end kohe stardis välja trügida ning siis jäin veel ummikusse ka. Pärast seda oli üsna raske ettepoole liikuda ja rada ei soosinud ka väga mind. Seega kannatasin ja proovisin endast anda nii palju kui oli.

Eliitklassi meeste seas olid kiireimad sakslane Luca Schwarzbauer (Canyon CLLCTV; 19.47), prantslane Jordan Sarrou (Team BMC; +0.02) ja taanlane Sebastian Fini Carstensen (Lapierre Mavic Unity; +0.04).

Eesti Jalgratturite Liit tänab toetajaid Rand & Tuulberg, Jetoil, EHL Profiles, Schenker, Scania.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X