Lõiv oli Hispaanias taas võidukas

Janika Lõiv

Hispaanias Arguedases peetud Superprestigio MTB etapil (UCI C1) võidutses Eesti valitsev olümpiakrossi meister Janika Lõiv (KMC MTB Racing Team).

Lõivu võiduajaks mõõdeti 1:30.59. Teisena finišeeris hispaanlanna Estibaliz Sagardoy Zunzarren (Saltoki-Conor; 1:34.42) ja kolmandana Blanca Valles Mejias (1:36.29).

“Tänane sõit oli suur tahtejõu proovile panek igas mõttes. Tuul oli väga tugev ning enamus sõidust toimus tuulele väga avatud mäeküljel või siledal ning lagedal alal. Lisaks lõppes just raske treeningnädal ning ma pole just väga palju magada saanud,” rääkis Lõiv võistluse järel. “Seega starti minnes mul suuri ootusi polnud. Muidugi on eesmärgiks olümpiapunktide kogumine, seega tahtsin lihtsalt lõpetada sõitu. Kuna sõitsin terve sõidu üksi ehk siis oma sõitu, sest konkurendid jäid maha peale esimest raskemat tõusu, tuli iga nurga peal ise end sundida, et tuleks vähemalt korralik treening. Rada oli raske nagu Hispaaniale kohane – väga palju raskeid tõuse ning kiired järsud laskumised.”

Eliitmeeste seas võidutsesid hispaanlased Felipe Orts Lloret, Pablo Rodriguez Guede ja Ismael Esteban Aguero.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X