Lõiv oli Hispaanias taas võidukas

Pühapäeval Hispaanias peetud Superprestigio MTB olümpiakrossivõistlusel pälvis Janika Lõiv esimese koha. Mari-Liis Mõttus jäi esimesena pjedestaalilt välja.

Lõivu võiduajaks mõõdeti üks tund, 23 minutit ja 48 sekundit. Teise koha pälvis hispaanlanna Estibaliz Sagardoy Zunzarren (Saltoki-Conor; 1:27.00) ja kolmanda koha portugallanna Joana Monteiro (1:27.06). Mõttus finišeeris ajaga 1:29.23.

Olümpiapunktide kogumiseks olen teinud sel aastal päris palju võistlusi Hispaanias. Hetkel arvan, et see oli viimane enne esimest MKetappi Brasiilias. Kõik kulges ilma suuremate probleemideta ja sain teha oma rütmis sõitu,“ ütles Lõiv. „Hea tunne oli lõpetada see sõitude seeria jälle võiduga. Hea meel oli ka selle üle, et viimastel võistlustel olid minuga kaasas Merili Sirvel ja Mari-Liis, kes tegid väga häid tulemusi ning tõid lisa olümpiapunktide kogumisse.

Meesjuunioride konkurentsis võistelnud Matthias Mõttus (1:04.39) sai üheksanda koha. Kolmikvõidu pälvisid hispaanlased Eneko Olveira Rodrigo (1:00.26), Unax Galan Cortazar (1:00.26) ja Ivan Martinez Garcia (1:00.36).

Eesti Jalgratturite Liit tänab toetajad EHL Profiles, Rand & Tuulberg, Jetoil, Scania, Malmerk Klaasium, Kaamos, Viking Window, Team Estonia.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X