Liisa Ehrberg ja Maaris Meier alustasid rasket maastikuratturite mitmepäevasõitu Šveitsis 6. kohaga

Liisa Ehrberg ja Maaris Meier

Eesti maastikuratturid alustasid Šveitsis rasket Epic Series sarja kuuluvat mitmepäevasõitu. Liisa Ehrberg ja Maaris Meier said avaetapil eliitklassi naiste seas 6. koha.

Avaetapi, millel oli pikkust 59 kilomeetrit ja tõusumeetreid 2250, võitis Saksamaa duo Bettina Janas ja Adelheid Morath ajaga 3:45.01. Viieminutilise ja kümnesekundilise kaotusega sai teise koha paar Vera Looser ja Kim le Court ja kolmandana ületasid finišijoone Janina Wüst ja Debora Piana (+10.02). MTBcamps tiimi all sõitvad Ehrberg ja Meier kaotasid võitjale 32 minuti ja 11 sekundiga, mis andis kuuenda koha.

Teise Eesti paarina on võistlustules Madis Kollo ja Mihhail Lukertšenko, kes said eliitmeeste klassis ajaga 4:15.18 kirja 49. koha. Kaotust võitjatele Fabian Rabensteinerile ja Daniel Geismayrile kogunes üks tund, 18 minutit ja kaheksa sekundit.

Kolmapäeval on võistlusel kavas 79 kilomeetrit, mille jooksul on 2600 tõusumeetrit.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X