Ligi poolsada Vueltal töötanud politseinikku nakatus koroonaviirusesse

vueltaa

Vuelta korraldajad said sportlaste seisukohalt koroonaviiruse ohjeldamisega kenasti hakkama, suurim tagasilöök tabas aga suurtuuril töötanud politseinikke. Hispaania uudisteagentuuri EFE andmetel andsid 45 riigi rahvusliku politseiüksuse Guardia Civili töötajat pärast viimast etappi positiivse koroonaproovi.

Vueltal töötas kokku 150 korrakaitsjat, kes aitasid korraldada liiklust ja tagada pealtvaatajate ohutust. Suurim möödalaskmine seisneb selles, et politseinikud siirdusid enne testitulemuste teadasaamist oma kodudesse. “Selline eksimus ei tohi korduda,” seisis Guardia Civili ametiühingu pressiteates. “Mõistame, et sellised olukorrad võivad pandeemilises situatsioonis tekkida, kuid edaspidi tuleb ennetavatele meetmetele rohkem tähelepanu pöörata.”

Nii politseinikud kui ka nendega pärast Vueltat kokku puutunud pereliikmed peavad jääma kaheks nädalaks karantiini. Teisipäevase seisuga ei olnud ükski politseinik kehva enesetunde üle kaevanud.

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X