Lenzerheide MK-etapil pälvisid lühirajasõidus esikoha Rissveds ja Avancini

EDn8EUJUEAEP_ys

Šveitsis Lenzerheides peetaval maastikuratturite MK-etapil pälvisid lühirajasõidus (XCC) esikoha Jenny Rissveds ja Henrique Avancini.

2016. aastal olümpiavõitjaks kroonitud Rissvedsi võiduajaks oli 20.34, edestades kahe sekundiga valitsevat olümpiakrossi maailmameistrit Evie Richardsit ja 16 sekundiga Tokyos olümpiavõitjaks kroonitud Jolanda Neffi. Lühirajasõidu valitsev maailmameister Sina Frei pidi leppima kaheksanda kohaga, kaotades võitjale 46 sekundiga. Eesti valitsev meister Janika Lõiv ei startinud, otsustades kõik panused panna pühapäevasele olümpiakrossile.

Meeste seas pälvis esikoha Avancini ajaga 19.58, edestades tihedas finišiheitluses Mathias Flückigerit ja Victor Koretzkyt.

Lenzerheides sõidetakse ka downhilli MK-etapp, kus Eesti mäestlaskumise meister Robert Johanson sai kvalifikatsioonis 113. koha, kaotades võitjale Loris Vergierile 26,783 sekundiga.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X