Leedus toimunud trekisõidu Meistrite liiga etapi järel jätkavad liidritena Archibald, Mora, Hinze ja Lavreysen

FFSIv0TXoAkW_kM

Leedus Panevezyses toimunud trekisõidu Meistrite liiga teise etapi järel jätkavad vastupidavusalade kategoorias esikohal inglanna Katie Archibald ja hispaanlane Sebastian Mora ning sprindi kategoorias Emma Hinze ja Harrie Lavreysen.

Archibald võitis Leedus nii scratchi kui väljalangemissõidu ja kasvatas oma edu kokkuvõttes 13 punktile. Teisel kohal jätkab Maggie Coles-Lyster ja kolmandal Anita Yvonne Stenberg.

Mora teenis Leedus esikoha väljalangemissõidus ja scratchis, mis tõstis ta ka kokkuvõttes kahe punktiga liidripositsioonile. Teisena jätkab Corbin Strong ja kolmandana Gavin Hoover.

Sprindialadel jätkab kindla liidrina sakslanna Emma Hinze, edestades Lea Friedrichi 18 silmaga. Kolmandal positsioonil on Kelsey Mitchell.

Meeste seas jätkab domineerimist britt Harrie Lavreysen. 18 silma kaugusele jääb Stefan Bötticher ning 30 punktiga kaotab Jeffrey Hoogland.

Trekisõidu Meistrite liigas on veel kolm etappi, mis toimuvad 3. ja 4. detsembril Londonis ja 11. detsembril Tel Avivis.
Foto: UCI Track Champions League/Twitter

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X