Lauri Ausi 20. Mälestussõidu võitis Markus Pajur

Markus Pajur

Laupäeval Pirital peetud Lauri Ausi 20. Mälestussõidu põhivõistluse võitis Markus Pajur (Tartu2024 Cycling Team), edestades Norman Vahtrat (Van Rysel – Roubaix Lille Metropole) ja klubikaaslast Siim Kiskoneni.

90-kilomeetrisel põhivõistluse mõõdeti Pajuri võiduajaks kaks tundi ja 16 sekundit. Vahtra kaotas parimale viie ja Kiskonen 18 sekundiga. Kuue parema sekka mahtusid veel soomlane Johan Nordlund (Gamlakarbery IF; +0.30), Lauri Tamm (Tartu2024 Cycling Team; +0.40) ja Gert Jõeäär (CFC Spordiklubi; +0.40). Parim naine oli Kristel Sandra Soonik (Viljandi Rattaklubi), kes sai üldarvestuses 32. koha.

54-kilomeetrise rahvasõidu parimad mehed olid Mart Vainre (Bike Fanatics CC), Markus Lepmets ja Margus Ruse (A&T) ning parimad naised Merilin Metsalu (Adduco kolimisteenused), Liisi Lohk (Pärnu Kalev) ja Emma Maria Päärson.

Lisaks peeti Pirital kuuekilomeetrine peresõit.

Foto: Eglė Jasiukaitytė

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X