Lauri Ausi 19. mälestussõidu võitis Artur Kupp

Artur Kupp ja Gert Jõeäär

Tallinnas Pirital peetud 19. Lauri Ausi mälestussõidul pälvisid kaksikvõidu CFC Spordiklubi ratturid Artur Kupp ja Gert Jõeäär. Parim naine oli 28. kohal lõpetanud Kristel Sandra Soonik.

90-kilomeetrisel võidusõidu mõõdeti võitjate ajaks kaks tundi, kolm minutit ja 43 sekundit. Kolmandana ületas finišijoone Oskar Nisu (+0.13). Kuue parema hulka mahtusid veel Ove Lillmaa (+0.49), Allar Karu (+0.52) ja Karl-Arnold Vendelin (+1.04). Parima naisena lõpetanud Soonik lõpetas grupis, mis kaotas võitjale seitsme minuti ja 31 sekundiga.

Rahvasõidus, millel oli pikkust 54 kilomeetrit, pälvis esikoha Sten Kask ajaga 1:18.42. Teise ja kolmanda koha said Henri Arjus ja Tõnu Tõnov. Kiireim naine oli Kelly Kalm. Lisaks oli võimalik kõigil osaleda kuuekilomeetrisel peresõidul, kus paremusjärjestust ei määratud.

Fotod: https://www.facebook.com/media/set?vanity=LauriAusiGP&set=a.492992302828336

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X