Lauri Ausi 18. mälestussõidu võitis Vahur Valvas

Pirita-Kose-Kloostrimetsa ringrajal sõideti 18. korda Lauri Ausi mälestussõit. 90-kilomeetrise põhidistantsi võitis Vahur Valvas.

Valvas edestas grupifinišiga lõppenud sõidus Egert Johansoni ja Ottomar Metslindi. Esimese kuue hulka mahtusid veel Aksel Nõmmela, Kevin Kardo Kõiv ja Allar Karu. Parima naisena sai 20. koha Kristel Sandra Soonik.

54-kilomeetrisel rahvasõidul pääses peagrupilt eest kolm meest. Esikoha teenis Oliver Mätik, edestades sama aja saanud Riho Otsa ja viis sekundit hiljem finišeerinud Martin Ligemad. Naiste seas oli kiireim üldarvestuses 11. kohal lõpetanud Elina Tasane

Lisaks põhi- ja rahvasõidule sai Lauri Ausi mälestuseks võistelda ka kuuekilomeetrisel peresõidul ja 200 meetri pikkustel lastesõitudel.