Laura Lizette Sander saavutas Rootsis viienda koha

1616-single-default

Stockholmis peetud UCI kalendrisse kuuluval cyclo-crossi võistlusel sai Laura Lizette Sander naiste eliidis viienda koha. Võitis Suzanne Verhoeven (Belgia), järgnesid Mascha Mulder (Holland) ja Mie Björndal Ottestad (Norra). Elisabeth Ebras oli 15. (+48.04).
Meesjuunioride arvestuses tuli Frank Aron Ragilo üheksandaks ja Lauri Tamm 11. Ragilo kaotas hollandlasest võitjale Bailey Groenendaalile ligi kolm minutit ja Tamm ligi viis minutit. Tulemused on SIIN.
Superprestige’i sarja Gietenis peetud avaetapi võitis Toon Aerts (Telenet Baloise Lions), 24 sekundit kaotas Eli Iserbyt (Pauwels Sauzen-Bingoal) ja 41 sekundit Laurens Sweeck (Pauwels Sauzen-Bingoal). Mathieu van der Poel (Alpecin-Fenix) ja Wout van Aert (Jumbo-Visma) ei osalenud.
Naistest oli teistest üle valitsev maailmameister ja Superprestige’i üldvõitja Ceylin del Carmen Alvarado (Alpecin-Fenix), poodiumile jõudsid veel MK-sarja üldvõitja Annemarie Worst (777) ja Lucinda Brand (Telenet Baloise Lions). Superprestige’i sari koosneb kaheksast etapist, järgmine osavõistlus peetakse 24. oktoobril Ruddervoordes.

Allikas: spordipartner.ee

 

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X