Laura Lizette Sander jätkab järgmisel aastal võistlemist Hollandi U-23 tiimis

Naisjuunioride temposõidu maailmameistrivõistlustel Austraalias Wollongongis üheksanda koha pälvinud valitsev Eesti juunioride meister Laura Lizette Sander sõlmis uue lepingu Hollandi kuni 23-aastaste järelkasvutiimi AG Insurance – NXTG-ga.

„Ma valisin selle klubi, sest mulle paistab, et mul on seal ideaalsed tingimused ja võimalused ratturina arenemiseks ning saan võimalikult valutult minna juunioride kassist U-23 ja eliitratturite seltskonda,“ ütles Sander uue tiimi pressiteate vahendusel. „Naiskonnaga liitumine oli lihtne otsus, sest ma tead juba eelnevalt osasid tüdrukuid, kes seal sõidavad ja ma olen kindel, et klubi tase on tugev ja kõrge. Ma usun, et mul on neilt palju õppida.“

AG Insurance – NXTG naiskond loodi 2019. aastal ning on varem kandnud nimesid Rogelli – Gyproc-APB (2019), NXTG Racing (2020-2021) ja NXTG by Experza (2022). Käesoleval aastal sõitis tiimis 17 tüdrukut ning teeniti neli UCI võitu. Parimaks saavutuseks oli rootslanna Julia Borgströmi jõudmine TOP10-sse World Touri võistlusel RideLondon Classique.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X