Laura Lizette Sander jäi Poolas napilt esikümne ukse taha, Tasane 40.

Laura Lizette Sander TT

Poolas lõppenud printsess Anna Vasa velotuuri (UCI 2.2) viimasel päeval sõideti 13,5-kilomeetrine temposõit, mis pani suuresti paika üldise paremusjärjestuse. Eesti valitsev temposõidu ja grupisõidu Eesti meister Laura Lizette Sander (AG Insurance-NXTG U23) sai kirja 12. tulemuse, Elina Tasane (WCC Team) oli 40.

Temposõidus näitas päeva kiireimat aega ukrainlanna Valeriya Kononenko, sõites ajaga 18.10 keskmiseks kiiruseks 44,5 km/h. Olga Zabelinskaya (Tashkent City Women Professional Cycling Team) kaotas talle 26 ja poolatar Dominika Wlodarczyk (MAT Atom Deweloper Wroclaw) 29 sekundiga. Sander näitas 21. aega, kaotades parimale ühe minuti ja 12 sekundiga, Tasane oli 60., jäädes võitjast maha kahe minuti ja üheksa sekundiga.

Enne temposõitu kuulusid mõlemad eestlannad esikümnesse, kuid temposõit langetas nad vastavalt 12. ja 40. kohale. Velotuuri üldvõidu teenis Kononenko, edestades Wlodarczykut 16 ja Zabelinskayat 26 sekundiga. Sander kaotas esimesele ühe minuti ja kaheksa sekundiga ning Tasane kahe minuti ja viie sekundiga.

Fotod: DkpCycling&Life

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X