Laura Lizette Sander alustas Rahvuste Karika sarja kuuluvat velotuuri 4. ja Ebras 17. kohaga

Hollandis sõidetava juunioride Rahvuste Karika sarja kuuluva velotuuri EPZ Omloop van Borsele avaetapil, 14,2-kilomeetrisel temposõidul sai Laura Lizette Sander 4. ja Elisabeth Ebras 17. koha.

Kaksikvõidu teenisid Suurbritannia ratturid Zoe Bäckstedt (19.26) ja Izzi Sharp (+0.24). Kolmanda aja saanud hollandlanna Nienke Vinke (NXTG U19) kaotas võitjale 35 sekundiga. Team Rytger Development tiimi esindavad eestlannad Sander ja Ebras kaotasid vastavalt 37 sekundiga ning ühe minuti ja 14 sekundiga.

„Tunne oli okei ja esimese sõidu kohta läks päris hästi,“ ütles Sander peale temposõitu. „Tiim mängib minu peale ja loodame kokkuvõttes TOP3 pääseda.“

Laupäeval on velotuuril kavas 72,9-kilomeetrine ja pühapäeval 76,8-kilomeetrine grupisõit.