Laupäeval selguvad BMX krossi Eesti noorte meistrid

EMV 2021 1.et B12 - 2

Laupäeval, 7. augustil sõidetakse Tartus BMX krossis Eesti noorte meistrivõistluste finaaletapp. Eesti noorte meistrid selgitatakse välja kaheksas ja esivõistluste võitjad kahes vanuseklassis.
Kui mõnes vanuseklassis on meistrid juba selgunud, siis teistes on oodata tulist heitlust. Kohal on Eesti parimad BMX krossiratturid ja külalisvõistlejad. Finaaletappi on võimalik jälgida otseülekandena Tartu Spordiklubi Velo facebooki lehelt. Võistlustulemused leiab jooksvalt aadressil www.bmx.pani.ee
Lisaks võisteldakse pühapäeval 08.08 BMX krossi Balti karikavõistlustel, millega saab joone alla tõmmata ka Eestis välitingimustes korraldatavale BMX krossivõistlustele.

Laupäev 07.08 Tartu kell 13.30Noorte EMV BMX krossis IV etapp
Pühapäev 08.08 TartuBalti karikavõistlused BMX krossis

Eelregistreerimine Tartu võistlustele toimub aadressil: taive.seire@gmail.com ja lõpeb 4. etapile 04.08. kell 23.59 (loe täpsemalt juhendist).
Võistlused toimuvad Tartu BMX jalgrattakrossi rajal (350 m pikk ja ca 6–12 meetrit lai).

Sisehooaega alustatakse juba 20. novembril, kui Tartu uhiuues BMX krossihallis võisteldakse 11. Tartu linna talviste karikavõistluste esimesel etapil.


Foto: Sanda Tutere

Eesti meistrivõistlused korraldab Eesti Jalgratturite Liit koostöös Tartu Spordiklubiga Velo.

▪️ Eesti Jalgratturite Liit tänab BMX koondise peasponsorit Hearum AS toetuse eest! Lisaks täname toetuse eest Lansec Elekter OÜ´d ja Floorin AS´i.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X