Lauk teenis Prantsusmaal hooaja neljanda UCI võidu

Karl Patrick Lauk (Team Pro Immo Nicolas Roux) teenis pühapäeval hooaja neljanda UCI võidu, kui pälvis esikoha Prantsusmaa võistlusel Grand Prix International de la ville de Nogent-sur-Oise (UCI 1.2).

Lauk kuulus 175-kilomeetrisel võistlusel jooksikute hulka ning edestas finišis Morne van Niekerki ja Mickael Guichardi (+0.03). Esimese kuue hulka mahtusid veel Jeremy Roma (+0.11), Thomas Acosta (+0.34) ja Hugo Roussel (+0.50).

Joosep Sankmann lõpetas võistluse 74. kohal, kaotades kaasmaalasest võitjale 13 minuti ja 49 sekundiga. Kokku sai tulemuse kirja 78 ratturit.