Laporte ja Vollering teenisid Dwars door Vlaanderenil soolovõidud

338032414_1476543172752400_1194436015022508396_n

Kolmapäeval sõideti Belgia teedel nii meeste kui naiste kalendrisse kuuluv ühepäevasõit Dwars door Vlaanderen, kus võidutsesid prantslane Chritophe Laporte (Jumbo-Visma) ja hollandlanna Demi Vollering (Team SD Worx).

Alles nädalavahetusel Gent-Wevelgemil võidutsenud Laporte (4:06.20) edestas suurt peagruppi 15 sekundiga. Pjedestaali madalamatele astmetele sprintisid end hispaanlane Oier Lazkano (Movistar Team) ja ameeriklane Neilson Powless (EF Education-EasyPost). Ainsa eestlasena võistelnud Martin Laas (Astana Qazaqstan Team) tulemust kirja ei saanud.

Naiste võistlusel jätkas domineerimist Team SD Worx, kui Vollering (2:53.04) edestas lähimaid konkurente 38 sekundiga. Teise koha sai itaallanna Chiara Consonni (UAE Team ADQ) ja kolmanda hollandlanna Marianne Vos (Team Jumbo-Visma).

Nädalavahetusel sõidetakse Belgias üks kuulsamaid kevadklassikuid Tour of Flanders.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X