Lajal jõudis Euroopa karikasarja etapil Belgias finaali, Raid ja Palmiste poolfinaalidesse

Luukas Lajal

Belgias Zolderis peetud BMX-krossi Euroopa karikasarja 3. ja 4. etapil jõudis Luukas Lajal finaali, kus pälvis 4. koha. Sten Tristan Raid ja Paula Palmiste võistlused lõppesid poolfinaalides.

Lajal jõudis B15/16 poiste konkurentsis finaali teisel päeval. 219 osaleja seas pälvisid kaksikvõidu belglased Elias Hellebooge ja Vince van Doorslaer. Kolmas oli hollandlane Jens Lauwers. Sten Tristan Raid saavutas 18. koha samas vanuseklassis. Eelneval päeval võistles ta poolfinaalis, kus sai 9. koha. Lajal oli avapäeval 32.

Paula Palmiste jõudis G13/14 klassis poolfinaali kahel päeval järjest. Avapäeval sai eestlanna 12. ja teisel päeval 10. koha. 61 tüdruku konkurentsis oli esimesel võistlusel parim inglanna Emie Seward, teisel aga inglanna Ruby Moores.

Meesjuunioride seas võistlev Oliver-Sten Saar pälvis 29. ja 44. koha, Jesse Laur oli B11 klassis 25. ja 42. ning Mattias Laur B14 klassis 30. ja 27.

BMX-krossi Euroopa karikasarja 5. ja 6. etapp peetakse 13. ja 14. aprillil Tšehhis Benatky nad Jizerous.

Eesti Jalgratturite Liit tänab toetajaid Rand & Tuulberg, Jetoil, Hearum, Kagu Engineering, Floorin, Team Estonia.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X