Lahtivedaja rollis olnud Mihkels sai Hamburgis 13. koha

Madis Mihkels

Saksamaal Hamburgis sõidetud World Touri tasemega ühepäevasõidul Bemer Cyclassics (205,6 km) teenis Madis Mihkels (Intermarche – Circus – Wanty) 13. koha.

Grupifinišis oli parim taanlane Mads Pedersen (Lidl – Trek; 4:36.35), jättes selja taha hollandlase Danny van Poppeli (Bora – Hansgrohe) ja itaallase Elia Viviani (Ineos Grenadiers). 13. koha teeninud Mihkels oli tegelikult lahtivedaja rollis, kuid enne finišijoont selja taha vaadates märkas ta, et sprinterit ei olnud enam tuules, seega otsustas ise jätkata kuni lõpujooneni klubile punktide teenimiseks.

„Natuke jäi kripeldama, et mis siis oleks saanud, kui  oleks võinud kohe ise proovida, aga lõpuks siiski vahet pole. Nüüd on tulemas Saksamaa velotuur, kus mul tekib kahel etapil võimalus üritamiseks,“ ütles Mihkels.

Saksamaa velotuur (UCI 2.Pro) algab 23. augustil.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X