Laas on ümbermaailmareisiks valmis

martinlaas0

ALANUD HOOAJAL USAs registreeritud profimeeskonna Team Illuminate värvides sõitev Martin Laas teab, et sel hooajal tuleb väga palju reisida ning on selleks valmis.

“Kui Team Illuminate’i eelmise aasta kalendrit vaadata, siis on tõesti peaaegu igal mandril võistlus,” rääkis Laas. “Aga ma olen selleks valmis, see peaks mulle sobima.” Uute meeskonnakaaslastega Laas veel kohtunud ei ole, neid näeb ta peagi algavas treeninglaagris Kolumbias. Sealsamas toimub veebruari alguses ka hooaja avastart – kuuest etapist koosnev velotuur Colombia Oro y Paz (UCI kategooria 2.1).

KONKREETSET EESMÄRKI Kolumbia tuuriks Laas endale veel seadnud ei ole. “Veebruaris pole ma kunagi väga heas hoos olnud, aga sprindifinishites saab ehk mingi märgi maha ja hea emotsiooni,” hindas ta, lisades, et meeskond ootabki temalt sel aastal just häid tulemusi grupifinishites. “Ma usun, et tiim on piisavalt hea, et mind finishites toetada.”

Colombia Oro y Paz velotuuril on stardis ka Mihkel Räim (Israel Ccling Academy).

Fotol M. Laas veel mulluse leivaandja vormis. Autor Etienne Garnier

Allikas: rattauudised.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X