Laas kerkis Arktika velotuuril viimase etapiga 17 kohta

Norras peetava Arktika velotuuri neljanda etapi (Gratangen – Harstad; 163,5 km) võitis sakslane Philipp Walsleben (Alpecin-Fenis; 3:41.40). Martin Laas (Bora-Hansgrohe) lõpetas 50. kohal ning kerkis kokkuvõttes 17 positsiooni võrra.

Walsleben edestas finišis hollandlast Niki Terpstrat (Team TotalEnergies), kolmanda koha napsas endale 17 sekundit hiljem finišeerinud prantslane Alexandre Delettre (Delko). 50. koha teeninud Laas kaotas võitjale ühe minuti ja 48 sekundiga.

Kokkuvõttes pälvis üldvõidu sakslane Ben Hermans (Israel Start-Up Nation), edestades norralast Odd Christian Eikingi (Intermarche – Wanty – Gobert Materiaux) kahe ja prantslast Victor Lafayd (Cofidis, Solution Credits) kuue sekundiga. Teisel etapil võidutsenud Laas sai kokkuvõttes 82. koha, kaotades võitjale 14 minuti ja 17 sekundiga.