Laas jätkas Belgias 76. kohaga

Martin Laas sai Belgias toimunud ühepäevasõidul Primus Classic (UCI 1.Pro) 76. koha. Võidu noppis prantslane Florian Senechal (Deceuninck – Quick Step).

Esikoht selgitati kuue mehe vahelises finišis, kus 197,7 kilomeetri pikkuse sõidu järel järgnesid Senechalile (4:34.05) belglased Tosh Van de Sande (Lotto Soudal) ja Jasper Stuyven (Trek-Segafredo). Laas sai 76. koha, kaotades võitjale kuue minuti ja 53 sekundiga.

„Valmistusime täna kaheks stsenaariumiks. Lootsime, et tuleb raske sõit ja võitja selgub väikesest grupist. Võimalus oli ka, et suur punt jõuab finišisse koos. Esimese puhul tahtsime mängida Giovanni Aleotti peale, teise puhul Jordi Meeusi ja Matthew Wallsi peale. Üsna pea selgus, et suurt grupifinišit täna ei tule, seega tuli Giovanni peale loota. Ta tegi väga head tööd ja oli vajalikel hetkedel õiges kohas. Asjaolud rääkisid meie kasuks, kuid 15 kilomeetrit enne finišit toimus palju äraminekukatseid ja seekord ei olnud õnn meie poolel. Aga me oleme õnnelikud meie noore itaallase 15. koha üle,“ ütles Bora-Hansgrohe meeskonna spordidirektor Andre Schulze.

Laasi järgmine start on juba pühapäeval, kui toimub ühepäevasõit Gooikse Pijl (UCI 1.1).

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X