Laas ja Sagan viibivad koos ülejäänud tiimiga Austria laagris

laasu

Jalgratta maanteesõidu profivõistkond Bora-Hansgrohe kogunes reedel Austrias Söldenis, kus alustab enam kui kahenädalast kõrgmäestikulaagrist.

Austriasse kogunesid reedel 50 ratturit ja lisaks meeskonna taustajõud. Nad andsid koroonaviiruse testid, millest tiimi teatel ei osutunud ükski positiivseks.

Teiste seas viibivad laagris ka eestlane Martin Laas ja meeskonna liider Peter Sagan. “Ma olen väga rahul, et olen taas Söldenis,” lausus slovakk sotsiaalmeedias.

“Viibisin siin viimati aastavahetusel suusatamas olles, nüüd teen ettevalmistust koos ülejäänud Bora-Hansgrohe meeskonnaga. Ma olen väga rahul, et saame siin pihta hakata.”

Bora-Hansgrohe on jaganud ratturid 18-päevases treeninglaagris väiksematesse gruppidesse, et vähendada nakatumise riski. Kaks gruppi viibivad kõrgemal ja kolm madalamal orus, kuid treenimiseks kasutavad kõik kõrgemaid mägiteid.

Maanteeprofid peaksid uuesti võistlemist alustama augustis.

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X