Laas ja Räim lõpetasid Kolumbias teises sajas

Columbias jätkuva mitmepäevasõidu Colombia Oro y Paz (UCI 2.1) täna sõidetud kolmanda etapi võitis taaskord grupifinišis Fernando Gaviria (Quick-Step Floors). Eestlased Mihkel Räim (Israel Cycling Academy) ja Martin Laas (Team Illuminate) lõpetasid teises sajas.

Teise koha sai kirja itaallane Matteo Malucelli (Androni Sidermec Bottecchia) ja kolmanda võitja kaasmaalane Juan Sebastian Molano (Manzana Postobon). Laas lõpetas sõidu 118. ja Räim 148. kohaga. Mõlemale eestlasele märgiti lõpuprotokolli võitjaga sama aeg.

Velotuuri üldliidrina jätkab Gaviria. 17 sekundiga kaotab talle Molano ja 23 sekundiga Malucelli. Laas langes kokkuvõttes 42. ja Räim 55. kohale. Mõlemad kaotavad liidrile 33 sekundit.

Velotuuril on kavas veel kolm mägisemat etappi.