Kuulsal kevadisel klassikul eestlased kõrgesse mängu ei sekkunud

koondis

Laupäeval võistles Eesti U-23 maanteeratturite koondis kuulsal kevadisel klassikul Tour of Flanders, mis kuulub Rahvuste Karika sarja. Parima eestlasena sai 47. koha Karl-Arnold Vendelin.

166 kilomeetri pikkuse munakivi lõikude ja järskude tõusudega vürtsitatud võidusõidu võitis lähimaid konkurente kuue sekundiga edestanud austraallane James Whelan (Drapac EF Cycling). Teise ja kolmanda koha jagasid 26-mehelises grupifinišis sakslane Max Kanter (Development Team Sunweb) ja võitja kaasmaalane Robert Stannard (Michelton – BikeExchange).

Vendelin lõpetas väikeses grupis, mis jõudis finišisse võitjast hiljem viis minutit ja 56 sekundit. 82 lõpetanud ratturiga võidusõidul näitas head sooritust ka 55. kohal lõpetanud Siim Kiskonen (+6.13).

Norman Vahtra kukkus 70. kilomeetril ning oli sunnitud võistluse katkestama. Mitmes äraminekukatses osalenud Karl Patrick Lauk keeras samuti rajalt kõrvale ning katkestas. Ka Joosep Sankmann ja Peeter Pung tulemust seekord kirja ei saanud.

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X