Kutse 8. juunil Cleveron Challenge vabaklassi võistlusele

Cleveron-Challenge_FB-banner_1024x1024px-v3 (1)

Cleveron kutsub Eesti Jalgratturite Liidu liikmeid 8. juunil toimuva elektrijalgrataste mäkketõusu võistlusele, mis toimub Viljandis, Kõrgemäe tänaval.

Ootame kõiki elektrijalgratta omanikke mäkketõusu vabaklassi võistlusele. Võistlus algab kell 11.00 ning lõpeb 13.00. Võistluse ajakava on kombineeritud tootearendusvõistluse finaaliga (10 finalisti 17st on elektrijalgratta tootearenduse finaalis, mis saab kindlasti vaatemänguline olema), kuid rajarekordi omanik võidab vabaklassi võistluskategooria. Vabaklassi võitja võistleb hiljem tippratturiga, kelle raja aeg sõltub vaid lihasjõust ning osavõtt on ratturile hea võimalus iseenda promomiseks, kuna sündmust tullakse üle Eesti kaema. Rajarekord hakkab järgmistel aastatel järgmiste võistlejatega võistlema.

Lisainfo: https://www.facebook.com/events/366238433958023/ ja www.cleveron.com/challenge.

Huvitundjad saavad end registreerida SIIN.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X