Kurits võidutses Saksamaal peetaval juunioride velotuuri avaetapil

Karl Kurits

Saksamaal alanud juunioride velotuuril Internationale Cottbuser Junioren-Etappenfahrt (UCI 2.1) pälvis avaetapil (77,2 km) esikoha Karl Kurits (Team Auto Eder).

17-aastane Karl Kurits (1:36.44) edestas suures grupifinišis meeskonnakaaslast Krystof Krali ja sakslast Louis Leiderti (Team Rose NRW). “Olen sõiduga väga rahul, saime tiimikaga kaksikvõidu. Võistlus muidu oli suht närviline ja väga kiire, ohtlikke kohti oli palju. Sõidu lõpus läks meil tiimiga kõik ideaalselt ja lõpusprint tuli väga hästi välja.” kommenteeris Kurits võiduka päeva lõpetuseks.

Laupäeval on velotuuril kavas kaks etappi. Hommikul sõidetakse 11-kilomeetrine temposõit ning õhtul 60-kilomeetrine kriteerium Cottbusi linnas. Mitmepäevasõit lõpeb pühapäeval 120-kilomeetrise grupisõiduga Lõuna-Saksamaal Dissenis.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X