Kunagine rattaäss Silver Schultz tuli kohalikke treenima Pärnu Kalevi spordikooli

shults

5. veebruar 2020, 0:02

Kunagine rattaäss Silver Schultz tuli kohalikke treenima

  • “Soovitan välismaale piiluda kõigil, kellel on varianti: sporti teha saad vaid noorena, õppida ja töötada kogu elu,” lausus Kalevi uus rattatreener.
  • Schultz imestas, kuidas Juurik varem kõike üksi jõudis. Nüüd on kahekesi märksa lihtsam Pärnu rattasporti populariseerida. “Siin on potentsiaali kõvasti: elanikke ja lapsi piisab, et teha klubi suuremaks ja seeläbi kandepinda suurendada,” usub 32aastane treener.
  • “Rattatreenereid pole kindlasti jalaga segada,” kinnitas ta. “Kui otsustasin Tallinnast Pärnu tulla, otsisime mulle asendajat pea pool aastat.”

https://parnu.postimees.ee/6889415/kunagine-rattaass-silver-schultz-tuli-kohalikke-treenima?utm_source=facebook.com&utm_medium=social&utm_campaign=share-buttons&utm_content=6889415&fbclid=IwAR3QPRh3knjINg46p1U7fyWcNuIqRoopU5wl-qdFULqYkHuhJkaTQv0Bk0U

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X