Kuldkepp lõpetas Belgia ühepäevasõidul peagrupis

Esmaspäeval Belgias peetud ühepäevasõidul GP Mazda Schelkens (UCI 1.2; 128,7 km) teenis Kristi Kuldkepp grupifinišis 77. koha.

Kodupubliku rõõmuks pälvisid Belgia ratturid nelikvõidu. Kõige nobedam oli Dina Scavone (Carbonbike Giordana by Gen Z;3:16.13), edestades Marthe Truyeni (Fenix-Deceuninck), Katrijn de Clercqi (Lotto Dstny Ladies) ja Julie Stockmani (DD Group-Isorex-No Aqua Cycling Team).

„Võistlus toimus linnaringidel, kus sõitsime 11 korda 11,7 km ringi. Kuna mul on alles esimene hooaeg sellise tasemega sõite sõita, siis on minu jaoks juba suur asi see, kui sõidu lõpetan ja koht ei omagi tähtsust,“ ütles Kuldkepp. „Igat võistlust võtan kui uut ja huvitavat kogemust. Sõidud on siin nagu ikka päris närvilised ja seekordki ei pääsenud ilma kukkumiseta. Suutsin enda kohta päris hästi grupis püsida ja viimasel ringil hoidsin head positsiooni, aga siis tuli kitsas tee ja 90-kraadine kurv, mille järel oli korralik küljetuul ja kaotasin väga palju kohti. Sain siit omalejälle hea õppetunni!“

Kuldkeppi järgmine võistlus toimub Belgias juba sel pühapäeval, kui on kavas Dwars door de Westhoeki ühepäevasõit ning seejärel stardib eestlanna 14.-18. juunil sõidetaval Lotto Belgium velotuuril.

Foto: Steven de Ruyte

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X