Kriteeriumi Eesti meistriteks krooniti Ärm ja Kalm

62. Elva tänavasõidul peeti selleaastased Eesti meistrivõistlused kriteeriumis. Meeste seas pälvis esikoha Rait Ärm ja naiste klassis Kelly Kalm.

Kümne vahefinišiga 44-kilomeetrisel võidusõidul kogus veel alles kuni U-23 vanuseklassi kuuluv Ärm 35 punkti. Teise koha sai soomlane Antti Jussi Juntunen (33 p) ja kolmanda Norman Vahtra (19 p). Kolmanda eestlasena lõpetas Gert Kivistik (17 p).

Naiste 20-kilomeetrisel ja nelja vahefinišiga võistlusel pälvis esikoha Kelly Kalm, kes kogus 12 punkti. Sama palju silmi teenis ka teise koha saanud Kristel Sandra Soonik (U-23 vanuseklassi sõitja), kuid kuna Kalm oli parem lõpufinišis, siis kuulus temale kuldmedal. Kolmanda koha pälvis veel juunioride klassi kuuluv Aidi Gerde Tuisk (10 p).

M-12 klassis võitis Eesti meistri tiitli Glen Gregory Kõiv, N-12 klassis Frida Mia Ragilo, M-14 klassis Ron Rooni, N-14 klassis Elisabet Kapanen, M-16 klassis Frank Aron Ragilo, N-16 klassis Laura Lizette Sander ja meesjuunioride seas Leevi Kervinen.