Kristi Kuldkepp liitub uuel aastal tugeva Belgia amatöörnaiskonnaga

Kristi Kuldkepp, kahekordne 19-34-aastaste naiste Euroopa meister granfondos, sõlmis tulevaks hooajaks lepingu tugeva Belgia amatöörnaiskonnaga Bingoal Pauwels Sauces WB.

„Üks minu suur unistus sõita tugevas naiste rattaklubis on täitunud,“ rõõmustas Kuldkepp. „Hetkel on paigas võistluseelsed ühistreeningud Belgias ja esimene talvine treeninglaager Prantsusmaal. Naiskonna võistluskalender on veel koostamisel.“

Bingoal Pauwels Sauces WB on eestlastele tuttav tiim, sest nende meeste profitiimis sõitis tänavu Karl Patrick Lauk, kes jätkab nende ridades ka järgmisel aastal. Lisaks on Bingoal Pauwels Sauces WB-l UCI järelkasvumeeskond, pararatturite ja naisjuunioride tiim.

Tänavu sõitis Bingoal Pauwels Sauces WB naiskonnas 31 ratturit, nende seas 2020. aastal Soome meistriks nii tempo- kui grupisõidus kroonitud Minna-Maria Kangas.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X