Kristi Kuldkepp finišeeris hooaja avasõidul Belgias peagrupis

Kristi Kuldkepp (Baloise-WB Ladies) alustas hooaega Belgia kohalikul võistlusel Brüssel-Opwijk 62. kohaga. Esikoha teenis grupifinišis hollandlanna Femke Beuling.

78-kilomeetrisel võidusõidul jõudis peagrupp finišisse ajaga kaks tundi, üks minut ja 27 sekundit. Beulingi järel sai teise koha belglanna Julie Stockman (Iseorex-No Aqua Ladies CT) ja kolmanda koha võitja kaasmaalanna Noa Jansen. Kuldkepp lõpetas samuti peagrupis.

“Imelik on see, et kui enamus tüdrukuid olid kergelt närvis esimese võistluse pärast, siis mul oli eile null tunnet. Mõtlesin, et okei, küll see tunne minul ka stardijoone taga tuleb, aga ei tulnud,” rääkis Kuldkepp. “Sõidu esimeses pooles toimus minu kõrval kukkumine, millest ma napilt pääsesin. Eesmärk oli sõit lõpetada, mitte kukkuda, vaadata, kuidas siin need võidusõidud välja näevad, milline on tase ja kuidas eliitnaised sõidavad. Võib öelda, et tase on siin päris hea ja enamus sõitis grupis väga hästi. Finišeerisin küll esimeses gurpis, aga viimases kurvis olin väga halval positsioonil. Terve sõidu ajal suutsin mõelda aga vaid eesolevale UCI võistlusele GP Le Samynile, mis toimub juba teisipäeval.”

Lisaks Kuldkepile võistleb GP Le Samynil veel Elina Tasane (WCC Team).

Impression
X