Kristel Sandra Soonik treki Euroopa Meistrivõistlustel kuues!

EUROPEI PISTA 1ST DAY 2019 DAR0793_SOONIK

Lõppemas on Euroopa juunioride ja U23 MV trekisõidus Belgias Gentis. Eelviimase võistluspäeva parim ala eestlastele oli naisjuunioride punktisõit.
Esimest korda sellise mastaabiga võistlustel osales ka Viljandi Rattaklubi kasvandik Kristel Sandra Soonik. “Taktika oli lihtne, pika sõidu esimene pool jõudu säästes edasi liikuda ja teine pool võistlusest lammutada,” kommenteeris kaasas olnud treener Tiit Idarand.

Neli ringi enne finišit tuligi Kristel esimest korda grupi tagant ära ja kohe pea kõige ette. Ees oli vaid juba pool ringi varem ära sõitnud hispaanlanna.
Pea kilomeetrises lõpuspurdis keegi enam lähemale tulla ei suutnud ning Kristel finišeeris teisena – õnnelikud kuus punkti ja kuues koht.
Igatpidi meeldiv lõpp Kristeli Belgia reisile. Esimene koht läks Itaaliasse Matilde Vittilole 32. punktiga, teine iirlannale Iara Gillespiele, kes teenis 21 punkti ja kolmas hollandlanna Maike Van Der Duinile 13. punktiga.

Taustajõududes toimetasid Mathilde Manuela Nigul ja Tiit Idarand.

TULEMUSED

 

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X