Krasts teenis Tartu2024 Cycling Teami hooaja esimesed UCI punktid

Prantsusmaal peetud 27. La Route Adelie de Vitre ühepäevasõidul (UCI 1.1) finišeeris lätlane Alekss Krasts 22. kohal. Ükski eestlane tulemust kirja ei saanud.

Ligi 200 kilomeetri pikkuse võistluse võitis norralane Fredrik Dversnes (Uno-X Pro Cycling Team), edestades lähimat jälitajat Kevin Vauquelini (Team Arkea Samsic) viie sekundiga. Väikesest grupist sprintis end kolmandale kohale prantslane Louis Barre (Team Arkea Samsic; +0.43).

Krasts kaotas raskel võidusõidul võitjale 53 sekundiga ning teenis 22. kohaga Tartu2024 Cycling Teami hooaja esimesed UCI punktid. Eestlased Lauri Tamm, Siim Kiskonen, Markus Pajur, Andre Roos ja Madis Mihkels (Intermarche – Circus – Wanty) tulemust kirja ei saanud.