Krasts jätkab Prantsusmaal teisel kohal ja parima noorratturi särgis

Prantsusmaal jätkuval 62. Tour du Loir et Cheri velotuuri (UCI 2.2) teisel etapil (163,5 km) õnnestus Tartu2024 Cycling Teami ratturitel kaitsta Alekss Krastsi üldarvestuse teist positsiooni ja parima noorratturi särki.

Sileda etapi võitis grupifinišist belglane Jarne van de Paar (Lotto Dstny Development Team, 3:40.42), jättes selja taha taanlase Nicklas Arndi Pederseni (Team ColoQuick) ja kaasmaalase Gust Lootensi (Soudal-Quick-Step Devo Team).

Markus Pajur ületas lõpujoone 44., Krasts 55. ja Aaron Aus 67. kohal. Andre Roos kaotas peagrupile 12 minuti ja 24 sekundiga ning lõpetas 123. positsioonil. Joonas Kurits tulemust kirja ei saanud.

Kokkuvõttes jätkab liidripositsioonil Tim Marsman (Metec-SOLARWATT p/b Mantel). Parima noorratturi särgis sõitev Krasts kaotab talle nelja ja britt Callum Macleod (ABLOC CT) kaheksa sekundiga. Pajur on kokkuvõttes 28. (+1.30), Aus 48. (+1.30) ja Roos 130. (+25.58).

Reedel sõidetakse velotuuril 178 km marsruudil Freteval – Vendome.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X