Kõrvemaa rattamaratonil võidutsesid Gert Jõeäär ja Janelle Uibokand

Kõrvemaa Rattamaraton 2022

Pühapäeval, 25. septembril toimunud Kõrvemaa rattamaratoni 45-kilomeetrisel põhidistantsil võidutses meeste klassis Gert Jõeäär ja naistes Janelle Uibokand.

Kõrvemaa rattamaratoni põhisõidule, 45-kilomeetrisele distantsile, startis üle 390 jalgratturi. Enne finišit pani oma paremuse maksma ja võttis kindla võidu Gert Jõeäär ajaga 1:22.41. Teise koha saavutas Josten Vaidem ning kolmandaks tuli Peeter Tarvis.

Naiste konkurentsis võidutses Janelle Uibokand ajaga 1:33.02. Teiseks tuli Mari-Liis Mõttus ning kolmandale kohale sõitis end Merilin Jürisaar.

Käesoleval aastal osales Kõrvemaa rattamaratonil kokku 819 spordisõpra. Lisaks põhidistantsile, said sõitjad end proovile panna 18-kilomeetrisel distantsil ja lastesõitudel. 18 km pikkusele rajale startis üle 250 ratturi.

Mesikäpa laste– ja noortesõitudest võttis osa üle 160 lapse ja noore, kus tublid osalejad said Mesikäpa auhinna, diplomi ja medali.

Kõrvemaa rattamaratoni esikolmik Autor/allikas: Reiko Kolatsk

Sportland Kõrvemaa Rattamaraton 2022 tulemused siin

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X