Kõrvemaa rattamaratonil võidutsesid Gert Jõeäär ja Janelle Uibokand

Pühapäeval, 25. septembril toimunud Kõrvemaa rattamaratoni 45-kilomeetrisel põhidistantsil võidutses meeste klassis Gert Jõeäär ja naistes Janelle Uibokand.

Kõrvemaa rattamaratoni põhisõidule, 45-kilomeetrisele distantsile, startis üle 390 jalgratturi. Enne finišit pani oma paremuse maksma ja võttis kindla võidu Gert Jõeäär ajaga 1:22.41. Teise koha saavutas Josten Vaidem ning kolmandaks tuli Peeter Tarvis.

Naiste konkurentsis võidutses Janelle Uibokand ajaga 1:33.02. Teiseks tuli Mari-Liis Mõttus ning kolmandale kohale sõitis end Merilin Jürisaar.

Käesoleval aastal osales Kõrvemaa rattamaratonil kokku 819 spordisõpra. Lisaks põhidistantsile, said sõitjad end proovile panna 18-kilomeetrisel distantsil ja lastesõitudel. 18 km pikkusele rajale startis üle 250 ratturi.

Mesikäpa laste– ja noortesõitudest võttis osa üle 160 lapse ja noore, kus tublid osalejad said Mesikäpa auhinna, diplomi ja medali.