Koroonaviiruse tõttu võib ära jääda kuulus rattavõistlus

milano

Kuulsa Itaalia klassiku Milano-San Remo peakorraldaja Maur Vegni tunneb muret, kas 21. märtsiks kavandatud võidusõit ikka saab toimuda. Eelmise nädala lõpus jäid Itaalias ära mitmed spordivõistlused, sest koroonaviirus jõudis ka saapamaale. Põhjus, miks Vegni just Milano-San Remo pärast pabistab, on asjaolu, et koroonaviirus levib Itaalias just Lombardia piirkonnas.

“Sarnaselt kõigile paneb juhtunu meid muretsema. Samal ajal loodame, et asjad liiguvad paremuse suunas ja nakatunute arv ei suurene,” lausus Vegni. “Otsustavaks saabki nakatunute arv ja see, kas olukord on kontrolli all. Meie korraldatavate võistluste seisukohast on oluline ka geograafiline asukoht. Toscana piirkonnas, kus Strade Bianche toimub, tundub olevat OK. Praegu ei tohiks seal probleeme tekkida.”

Vegni kinnitas, et olukorda monitooritakse hoolikalt koostöös Itaalia terviseministriga. “Praegu ei ole Milano-San remo jaoks plaani B ehk me ei ole kaalunud raja muutmist. Ei ole mõtet kolme neljandikku võistlusest kärpida,” lisas Vegni.

Allikas: marathon100.com

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X