Kolm Tartu 2024 ratturit jõudsid Poolas esikümnesse

Poolas toimus kuni 23-aastastele ratturitele mõeldud ühepäevasõit Carpathian Couriers Race in memory of Waclaw Felczak. Kolm Tartu 2024 – Balticchaincycling.com ratturit lõpetasid võistluse esikümnes.

168,7 kilomeetri pikkusel võistlusel tuli kolmandale kohale Soome meister Antti-Jussi Juntunen. Esimese koha pälvis Jordan Habets (Wielerploeg Groot Amsterdam) ja teise Adam Kus (Tc Chrobry Scott Glogow).

Markus Pajur teenis kuuenda, Henri Treimuth üheksanda, Artjom Mirzojev 22. ja Rait Ärm 23. koha. Sõidu esimeses pooles jooksikute hulka kuulunud Mirzojev tõusis parimaks sprinteriks ja mägironijaks.