Kõiv sai esimesel võidusõidul Prantsusmaa amatöörmeeskonna värve esindades 13. koha

Kevin Kardo Kõiv

CFC Spordiklubi kasvandik Kevin Kardo Kõiv tegi nädalavahetusel Prantsusmaa klubi Nantes Doulon Vélo Sport värvides esimese stardi, kus pälvis 13. koha. 

Võistluse võitis Romain Mancel (US ST Herblain), edestades Baptiste Denist (V.C. Thouars) ja Emilien Laurendeaud (Union Cycliste Cholet 49). “Võistlusega olen täitsa rahul. Arvestades, et see oli esimene start alles, siis sain omadega päris hakkama ja vorm on enam-vähem,” võttis Kõiv võistluse kokku. “Natuke vajab veel harjumist prantslaste sõidustiil ja vorm on veel hooaja alguse faasis, aga kui neid asju veidi paika loksutada, siis annab täitsa võidu sõita.”

Kõiv kirjeldab amatöörratturi elu Prantsusmaal erakordselt harjumatuna. “Erakordselt harjumatu on elada üksinda kuskil Prantsusmaal, kus ükski inimene inglise keelt väga hästi ei valda, rääkimata eesti keelest,” ütles Kõiv. “Aga meeskonna boss on tore – ise ei pea muretsema võistlustele jõudmiste ega muu logistika pärast, kõik tehakse ette taha ära ja elu on ilus, eriti arvestades tiimi tegelikku taset.”

 

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X