Kõiv jättis Filter Temposarja paarissõidu etapil Kiilis kõik duod selja taha, naistest olid parimad Reinpõld ja Alamaa

Filter Temposarja teisel etapil Kiilis sõideti 25-kilomeetrisel distantsil paarissõit. Kõik duod jättis aga selja taha individuaalselt võistelnud Kevin Kardo Kõiv. Naistest olid parimad Karmen Reinpõld ja Liisi Alamaa. Neljakilomeetrisel jooksuvõistlusel pälvisid esikohad Enar Mustonen ja Bret Schär.
25-kilomeetrisel Kiili-Tuhala teelõigul, kus esmalt võisteldi päikesepaistelisel, kuid karge temperatuuriga alla- ja peale tagasipööret vastutuulega, näitas Kõiv aega 32.10,29, mis teeb keskmiseks kiiruseks 46,6 km/h. Teise koha pälvisid Vidrik Vaiksaar ja Helari Pallas (+0.19) ja kolmanda Georg Karlep (+0.47).
Naiste üldarvestuses olid kõige kiiremad Reinpõld ja Alamaa ajaga 36.10. Üldises pingereas andis see tulemus 22. koha. Päeva teise aja sõitis välja Laura Lizette Sander (+1.00) ja kolmanda Krista Karing, kes sõitis paaris Anti Arumägiga (+3.03).

Neljakilomeetrisel jooksudistantsil oli parim Mustonen ajaga 13.30. Joel Puulmann kaotas talle 59sekundiga ning Kaido Voogla ühe minuti ja 48 sekundiga. Naiste klassis oli parim üldarvestuses kõrge neljanda koha pälvinud Schär ajaga 15 minutit ja 26 sekundit. Teise tulemuse jooksis välja Iren Irbe (+0.57) ja kolmanda Katriin Ever (+2.20).

Filter Temposarja kolmas etapp sõidetakse kahe nädala pärast, 18. mail Arukülas. Rattureid ootab ees 20- ja jooksjaid viiekilomeetrine võistlusmaa.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X