Kohtunike nimekiri

Nimi Mobiil E-post Asukoht MNT MTB TRK BMX CX
Aarma Raul 5292391 raul@ligimesekaitseks.ee Raplamaa abikohtunik kohtunik
Aasoja Arbo 53305249 arbo.aasoja@gmail.com Harjumaa kommissar abikohtunik
Annama Rein 5134501 rein@annama.ee Tartumaa abikohtunik
Dooner Teet 5148642 teetdd@gmail.com Harjumaa abikohtunik abikohtunik
Gerne Mirko 56974373 mirkogerne2@gmail.com Viljandimaa abikohtunik
Hein Erik 5176647 erikhein73@gmail.com Tartumaa abikohtunik
Idarand Evelin 53605100 evelin.idarand@gmail.com Harjumaa kohtunik UCI ENC komissar
Jents Reikko 5256085 reikko@hkviljandi.com Viljandimaa abikohtunik abikohtunik
Jõessar Andres 5224925 andres@eriosa.ee Harjumaa, Raplamaa, Läänemaa, Jõgevamaa kohtunik kohtunik abikohtunik
Kaldoja Avely 55622399 info@austa.ee Tartumaa abikohtunik
Karuse Eger 5267656 egerkaruse@gmail.com Harjumaa abikohtunik
Karuse Kaupo 5580414 kaupokaruse@gmail.com Harjumaa abikohtunik
Kasemaa Lauri 5027924 lauri@pmlbalti.ee Harjumaa abikohtunik
Lainevee Ivika 56815992 laineveei@gmail.com Harjumaa abikohtunik abikohtunik abikohtunik
Lajal Jaan 5017308 jaan.lajal@gmail.com Harjumaa kohtunik
Lepajõe Jaan 53425064 jaanlepajoe@gmail.com Tartumaa, Harjumaa, Soome UCI ENC komissar kohtunik
Lugenberg Arvi 56561737 arvi@artec.ee Harjumaa abikohtunik
Maidla Janek 5055283 janek@fixalfa.ee Harjumaa kohtunik
Maimre Raivo 56664854 maimre@hotmail.com Tartumaa kohtunik abikohtunik
Malts Kaja 5058742 kaja.malts@gmail.com Harjumaa kohtunik kohtunik kohtunik
Mandri Rene 53029929 renemandri@gmail.com Tartumaa abikohtunik
Metsaots Toomas 5260430 toomas@ibe-estonia.ee Harjumaa abikohtunik
Mugra Matis 5146037 matis@ordi.ee Tartumaa kohtunik
Mõttus Andrus 5045352 andrusmottus@gmail.com Tartumaa abikohtunik
Müür Hans-Patrick 59128800 mrmyyr@gmail.com Pärnumaa abikohtunik
Nanits Mihkel 55689622 mihkel.nanits@gmail.com Harjumaa UCI ENC komissar kohtunik kohtunik
Nuija Kairi 5262292 kairi.nuija@gmail.com Viljandimaa kohtunik abikohtunik
Peri Pait 5038056 peripait@gmail.com Võrumaa kohtunik komissar kohtunik
Puusepp Toomas 53966664 Valgamaa kohtunik kohtunik abikohtunik
Põder Kuldar 5106030 kuldar.poder@gmail.com Tartumaa kohtunik kohtunik
Rannamets Lia 5078635 lia.rannamets@gmail.com Harjumaa komissar komissar komissar abikohtunik
Rannamets Raivo 5038538 raivo.rannamets@gmail.com Harjumaa komissar komissar komissar komissar
Reedi Teet 5059086 teet.reedi@gmail.com Valgamaa kohtunik abikohtunik abikohtunik
Remmelgas Kaja 5028980 kaja.remmelgas@gmail.com Harjumaa kohtunik kohtunik komissar abikohtunik
Ronimois Raimo 5045168 raimo.ronimois@gmail.com Tartumaa komissar kohtunik komissar
Rumm Margus 5138583 margus.rumm@gmail.com Harjumaa abikohtunik
Seire Taive 58115680 taive.seire@gmail.com Tartumaa kohtunik
Sillaots Janar 56247963 janar.sillaots.001@mail.ee Viljandimaa abikohtunik kohtunik abikohtunik
Sitska Anneli 5021854 annelisitska@gmail.com Viljandimaa kohtunik kohtunik abikohtunik
Solnask Rein 56471675 rein.solnask@gmail.com Harjumaa komissar komissar kohtunik kohtunik
Treier Edgari 5028942 edgari.treier@gmail.com Tartumaa komissar abikohtunik abikohtunik
Tults Jaan 5541325 jaan.tults@gmail.com Harjumaa abikohtunik
Uin Anu 51979283 elva.spordiliit@mail.ee Tartumaa abikohtunik abikohtunik
Varep Rivo 5080507 rivo@targutaja.ee Tartumaa abikohtunik
Veeranna Jaan 5012539 fotokeskus@hot.ee Tartumaa kohtunik
Veeranna Tõnu 5056205 tonu.veeranna@to.ee Tartumaa kohtunik
Veltbach Kaljo 55640631 kaljo910@hot.ee Tartumaa komissar komissar kohtunik
Vlassov Martin 55542128 mvlassov@gmail.com Tartumaa abikohtunik
Värv Mati 56615800 mati.surfhouse@gmail.com Harjumaa kohtunik kohtunik komissar
Impression