Kodumaine Holm pank hakkab toetama Kirsipuu ja Mandri loodud noorte rattaklubi

GlebKarpenko_AnttiJussiJuntunen_ReneMandri

Holm pank paneb ratturite järelkasvule õla alla, asudes toetama Baltimaade ainsat rahvusvahelises rattaliidus (UCI) registreeritud meeskonda, Ampler Development Team’i.

“Oleme väga õnnelikud, et ka praegusel raskel ajal leidub ettevõtteid, kes on valmis sporti panustama. Holm  pank on meile suureks abiks, sest võistlusreisidel käimine on läinud võrreldes varasemaga oluliselt kallimaks,” rõõmustas kuni kahekümne kolme aastastele mõeldud rattatiimi juht Rene Mandri, kes selgitas veel, et lisaks palju keerulisematele reisimistingimustele on eelarve reale lisandunud ka olulises mahus võistlemiseks ja reisimiseks kohustuslikud koroonatestid.

Holm on Eesti kapitalil põhinev pank, mille tuntuimaks kaubamärgiks on Liisi. Liisi järelmaks on Eestis turul olnud juba 25 aastat. Liisi järelmaksu abil saab endale rattaid ja muud spordivarustust soetada ka Ampler Development Team’i varustuspartnerilt, Hawaii Expressilt.

“Meie ambitsioon on olla rahvusvaheliselt tegutsev ja kiiresti arenev pank, kes hoolib oma klientidest, on vastutustundlik, toetav ja abivalmis. Soovime, et meie ja meie klientide head plaanid saaksid teoks. Ampleri järelkasvutiimi rattapoiste toetamine iseloomustab meie väärtusi ja meil on väga hea meel, et saame tulevastele tipptegijatele toeks olla,” lisas Holm panga juhatuse esimees Rauno Klettenberg.

Ampler Development Team’i rattureid kaitsevad nüüd terve hooaja Holm panga ja Liisi brändinguga kiivrid.

Tartust pärit rattameeskonna kõigi toetajatega on võimalik tutvuda meeskonna veebilehel www.teamampler.com

Foto: Adam Illingworth / Ampler Development Team uudis siin

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X