Knaapi ja Krasts lõpetasid velotuuri Tšehhis 30 parema hulgas

Tšehhis peetud Tour of South Bohemia (UCI 2.2) velotuuril teenis Team Ampler – Tartu2024 meeskonna värvides sõitev soomlane Markus Knaapi kokkuvõttes 22. ja lätlane Alekss Krasts 30. koha.

Viimasel, 152-kilomeetrisel etapil lõpetasid Krasts ja Knaapi võitjast ühe minuti ja seitsme sekundi kaugusel finišeerinud peagrupis, pälvides vastavalt 37. ja 38. koha. Eest oli ära 12 ratturit, kellest oli kiireim taanlane Rasmus Bögh Wallin (Restaurant Suri – Carl Ras; 4:01.38). Teise koha teenis hollandlane Tim Marsman (Metec – Solarwatt p/b Mantel) ja kolmanda ungarlane Erik Fetter (Eolo-Kometa).

Etapivõiduga kerkis Wallin võitjaks ka üldarvestuses. Fetter ja Marsman kaotasid talle mõlemad 27 sekundiga. Knaapi (+1.59) sai 22. ja Krasts (+2.08) 30. koha.