Kittel võttis Tirreno-Adriaticol teise etapivõidu, Kangert peagrupis

Itaalias peetava Tirreno-Adriatico velotuuri kuuenda etapi Numanast Fanosse võitis grupifinišis Marcel Kittel (Team Katjuša – Alpecin), ajaga 3:49.54.

Kittelile oli see juba teiseks etapivõiduks Itaalias. 153 kilomeetrisel etapil pidi teise kohaga leppima valitsev maailmameister Peter Sagan, kes on tänavu võidurõõmu saanud tunda vaid korra Austraalias peetud velotuuri Santos Tour Down Underi neljandal etapil. Kolmas koht kuulus Quick-Step Floors ratturile Ariel Maximiliano Richezele. Tanel Kangert (Astana Pro Team) lõpetas 53. kohal ja sai kirja võitjaga sama aja.

Üldkokkuvõttes jätkab liidrina poolakas Michal Kwiatkowski (Team Sky). Kolme sekundiga jääb temast maha Damiano Caruso (BMC Racing Team) ja 23 sekundi kaugusel on hispaanlane Mikel Landa (Movistar Team). Kangert hoiab kokkuvõttes 34. kohta, kaotust võitjale on 13.01. Meeskondade arvestuses hoiab liidripositsiooni aga Kangerti koduklubi Astana Pro Team.

Teisipäeval on kavas velotuuri viimane etapp, mil sõidetakse San Benedetto del Tronto teedel kümne kilomeetri pikkune temposõit.

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X